مترجم سایت

سنگها و خواص اعجاب انگیز
X
تبلیغات
رایتل

سنگها و خواص اعجاب انگیز
تأثیرات سنگها در زندگی و درمان امراض از نظر پیشوایان دین و دانشمندان 
فروشگاه مجازی
تبلیغات
گـــــــالـری وبـلاگ
سنگهای ماه تولد
سنگ های ماه تولد کلیک کنید
● اللهم العن اول ظالم ظلم حق محمد و آل محمد و آخر تابع له علی ذلک ●●● السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین ●

سنگهای با ارزش سبب پرتو افکنی در چاکراها می شوند و حتی ارتعاش بسیار ضعیف و رنگ در سنگها برای درمان مفید اند.

در استفاده از سنگها به شفا بخش بودن و انرژی و قدرت بی کران آنها در درمان بیماری خود،باید ایمان کامل داشته و با اعتقاد به این کار پرداخت.

دیگر آنکه هر شخصی باید خودش،سنگش را انتخاب کند و این انتخاب ممکن است بزرگ،کوچک،تراش خورده و یا صیقل نایافته باشد.

اگر سنگی برای شخصی تأثیرت خوبی داشت،دلیل آن نیست که برای شما هم مفید باشد و باید بین شما و سنگی که انتخاب می کنید جاذبه و کششی وجود داشته باشد.

سوم آنکه زمانی را باید انتخاب کرد که ذهن مشغول نبوده و مکان،ساکت و آرام باشد.

چهارم آنکه لباس باید راحت و آزاد باشد و حتی الامکان باید از لباسهای نخی استفاده کرد و برای نتیجه گیری،بهتر است از سنگهایی با قطعات خیلی کوچک استفاده نگردد.

حال برای این کار،نخست دراز بکشید،بالشی زیر سر و بالشی نیز زیر زانوها بگذارید و در رهایی کامل،سنگ را برای چاکرای مخصوص قرار دهید. در این حال،چشم ها را ببندید و نفس های عمیق بکشید و در هنگام دم،فکر کنید که تن دوستی و انرژی به بدن شما وارد می شود و در هنگام بازدم تلقین کنید که انرژی های منفی و خستگی ها و بیماری ها از وجود شما بیرون می رود.

در ضمن این کار،قدرت فکری خود را متمرکز کنید و به انرژی هایی بیندیشید که از طریق سنگ به شما منتقل می شود. ( برای چاکرای انتهای سر باید سنگ را برروی سر در حالت خوابیده بطوریکه روی زمین قرار گرفته بگذارید.)

در این حال ارتعاشات سنگها عمل می کنند و بدن در وضعیت رهایی کامل قرار می گیرد.غالباً برای هر چاکرا،سنگی مناسب با رنگ آن چاکرا استفاده می شود.

لازم است سنگها بعد از استعمال برای چاکراها مدت زمانی در زیر آب و دیگر روشهای ذکر شده تخلیه گردند و دوباره نیرو بگیرند.

[ چهارشنبه 22 شهریور 1391 ] [ 16:43 ] [ مجتبی ]

دسترسی به مطالب مهم
امکانات وب
تعداد بازدید ها: 375046